KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16045131
nr 1604 5131
Frans Lindström
(1874-1954), Sverige
Akvareller, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade, 15x25 cm, akvarell, yttermått inklusive ram: 27x35 ca
Frans Lindström, född 1874 i Stockholm , död 1954, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:12:51
100 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Frans Lindström
Läs mer om Frans Lindström